HER GÜN 20:00 - 22:00 ARASI, EKLENEN SON 5 YENİ FİLM BİLDİRİMİ(Bildirim Almayı Onaylayanlar Faydalanabilir) Her Gün 5 Adet Yeni Film ve 5 Alternatif İzleme Seçeneği İle Film Deposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor
  Beğen
1
0
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Yüzündeki Sır - Phoenix 2014 Türkçe Dublaj izle 5.9 / 10 3 kullanıcı oyu.

Yüzündeki Sır - Phoenix 2014 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 5.9
1080P
Yüzündeki Sır - Phoenix 2014 Türkçe Dublaj izle
Dublaj

 1747İZLENME

 0FAVORİ

 7.3İMDB

Nelly adındaki genç ve güzel bir kadın şarkıcı, İkinci Dünya Savaşı sırasında toplama kamplarından kaçmayı başarır. Ancak gördüğü işkenceler hayatını alt ederken yüzü de tanınmaz hale gelmiştir. Yıllar boyunca eşi Johnny'i göremeyen Nelly, onu görmenin hasretini yaşarken yüzündeki bu kötü durum onu tedirgin etmeye başlar. Ancak eşinin halen kendisine aşık olup olmadığını anlamak isteyen Nelly, son bir kez olsun şansını deneyecektir. 2014 yapımı Yüzündeki Sır, IMDB üzerinden 7.3/10 puan almıştır. Dram ve gerilim türlerindeki yapımın başrol koltuklarını Nina Hoss, Ronald Zehrfeld ve Nina Kunzendorf paylaşırken film 29 ödüle aday gösterilip, 16 farklı ödül kazanmıştır..
 Orjinal Adı:

Phoenix

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler