DepoPlayer İzleme Hatası Alıyorsanız Sayfayı Yenileyip Tekrar Deneyiniz. Devam Etmesi Durumunda Lütfen Sorun Bildir Butonunu Kullanarak Bize Bildirip, Farklı alternatiflerden izlemek için "Diğer Seçenekler" e basarak seçim yapabilirsiniz. Keyifli Seyirler.. Her Gün 20:00 - 22:00 Arası, Facebook ve Tarayıcı üzerinden Eklenen Son 5 Yeni Film Bildirimi (Sayfamızı beğenenler ve Bildirim Almayı Onaylayanlar Faydalanabilir) Sayfamızı Beğenmek için [Lütfen Burayı Tıklayın]
  Beğen
4
2
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Vahşi Antartika 2016 Türkçe Dublaj izle 9.3 / 10 4 kullanıcı oyu.

Vahşi Antartika 2016 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 9.3
720P
Vahşi Antartika 2016 Türkçe Dublaj izle
Dublaj
  • Süre: 115 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: ABD
  • Gösterim: 25 Ağustos 2016

 3543İZLENME

 0FAVORİ

 8.0İMDB

Dünya üzerindeki en soğuk, en sessiz ve en kurak mekanlardan biri olan Antartika kıtası, dünyadaki hiçbir kıtaya benzememektedir. Bu kıtada yaşamını sürdüren hayvanlar, Antartika'nın zorlu şartlarına karşın hiçbir şekilde rahatsızlık duymadan yaşamını sürdürmektedir. Hayatta kalabilmek adına ve yaşamlarını devam ettirebilmek için, en zor kıtalardan biri olan Antartika'da donmuş buzların ve tehlikeli parçaların arasında yaşamak doğanın bir mucizedir. Buradaki yaşamın imkansızlığında yaşayan canlılar, hayata tutunabilmek adına mükemmel bir uyum içindedir. 2016 yılında gösterime giren Nat Geo yapımı Vahşi Antarktika Belgeseli, dünyanın en ücra köşesinde bulunan ve sıcaklığı -60 derecelere varan Antarktika kıtasını işliyor..
 Orjinal Adı:

Antarktica

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler