Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN]
Son Vampir - Blood: The Last Vampire 2009 Türkçe Dublaj izle 6.9 / 10 3 kullanıcı oyu.

Son Vampir - Blood: The Last Vampire 2009 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 6.9
1080P
Son Vampir - Blood: The Last Vampire 2009 Türkçe Dublaj izle
Dublaj

 2081İZLENME

 0FAVORİ

 5.3İMDB

16 yaşındaki Saya, vampir anne babaya sahip bir kız çocuğudur. 16 yaşında gözükmesine karşın 400 yaşında olan Saya, hem insan hem de vampir ırkı arasında kaldığı için zor günler yaşamaktadır. Samuraylık yeteneği olan Saya, vampir olmasına karşın kendini vampirleri öldürmeye adamıştır. Bir yeraltı organizasyonu için çalışırken bir gün Tokyo'daki Amerikan üssünde çalışmaya başlar. Burada vampirlerin en yüksek mertebesinde bulunan Onigen'i yok etmek için şans bulan Saya, insan üstü güçlerini kullanarak yüzyıllardır kimsenin karşılık veremediği Onigen'e karşı büyük bir savaş verecektir. 2009 yapımı Son Vampir adlı aksiyon, korku ve gerilim filmi, IMDB üzerinden 5.3/10 puan almıştır. 1 saat 31 dakika olarak gösterilem giren Blood :The Last Vampire filminin başrollerini Ji-hyun Jun, Allison Miller ve Liam Cunningham paylaşırken yapımın yönetmenlik koltuğunda Chris Nahon bulunmuştur..
 Orjinal Adı:

Blood: The Last Vampire

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler