HER GÜN 20:00 - 22:00 ARASI, EKLENEN SON 5 YENİ FİLM BİLDİRİMİ(Bildirim Almayı Onaylayanlar Faydalanabilir) Her Gün 5 Adet Yeni Film ve 5 Alternatif İzleme Seçeneği İle Film Deposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor
  Beğen
32
6
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Ödül Avcıları - Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle 7.8 / 10 30 kullanıcı oyu.

Ödül Avcıları - Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 7.8
1080P
Ödül Avcıları - Bounty Hunters 2016 Türkçe Dublaj izle
Dublaj

 5325İZLENME

 0FAVORİ

 5.2İMDB

Koruma görevlisi olan Bo Yo ve Lee San, bir gazeteciyi korumakla görevlidirler. Ancak gazeteciyi korurken gazeteci bir suikaste kurban gider ve tüm gözler onlara çevrilip işlerinden olurlar. Gazeteci bir bombalı eylem dolayısıyla öldürüldükten sonra halen devam eden saldırılar yüzünden Lee San ve Bo Yo bu işten sıyrılmak için kolları sıvayacaktır. İsimlerindeki kara lekeyi temizleyip kendilerine yargısız infaz yapıldığını herkese göstermek isteyen Bo Yo ve Lee San, Cat ve ekibiyle anlaşıp aksiyon dolu anlarla tehlikeli bir takip başlatacaktır.. 2016 yapımı aksiyon, komedi ve romantik türlerindeki Ödül Avcıları, IMDB sitesinden 5.2/10 puan almıştır. 1 saat 45 dakika olarak gösterime giren filmin yönetmenliğini Tae-ra Shin paylaşırken yapımın başrol koltuklarını Min-ho Lee, Wallace Chung ve Yan Tang doldurmuştur..
 Orjinal Adı:

Shang jin lie ren

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler