Son Eklenen Kaliteli Filmlerden Haberdar Olmak İçin Bildirim Almayı Unutmayın İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın Her Gün 5 Adet Yeni Film ve 5 Alternatif İzleme Seçeneği İle Film Deposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor DepoPlayer Yeniliği İle 1080p Kalite ve Reklamsız İzleme Olanağı HER GÜN 20:00 - 22:00 ARASI EKLENEN SON 5 YENİ FİLM BİLDİRİMİ (Bildirimi Onaylayanlar İçin) Film Deposu Youtube'da [Güncel Filmlerden Haberdar Olmak İçin Burayı Tıklayın] Film Deposu Youtube'da [Güncel Filmlerden Haberdar Olmak İçin Burayı Tıklayın]
  Beğen
14
1
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Liza the Fox-Fairy 2015 Türkçe Altyazılı izle 9.3 / 10 4 kullanıcı oyu.

Liza the Fox-Fairy 2015 Türkçe Altyazılı izle

PUAN : 9.3
720P
Liza the Fox-Fairy 2015 Türkçe Altyazılı izle
Altyazı

 4038İZLENME

 1FAVORİ

 7.8İMDB

19 Şubat 2015 tarihli başarılı Macaristan yapımı komedi, fantastik ve romantik türündeki film, IMDB'den 7.9/10 gibi oldukça iyi bir puan almıştır. Yönetmenlik ve senaristlik koltuğunda Károly Ujj Mészáros bulunurken başrolleri ise Mónika Balsai, Szabolcs Bede Fazekas ve David Sakurai paylaşıyor. 9 ödül ve 3 ödül adayı kazanan Liza filminde, Liza adlı bir genç kız bir kadına bakıcılık yapan aynı zamanda aşk arayan güzel biridir. Fakat tek sevdiği varlık olan Pop yıldızı hayaleti yıllar önce kaybetmiştir. Halen etrafından dolaşan Pop Yıldızından dolayı kendine bir türlü erkek arkadaş edinemeyen Liza en sonunda erkek arkadaş aramaya başlayacaktır. Fakat Japon Pop Yıldızı Hayaletinin yapacağı kıskançlıklar onun canına tak edecektir. Japon Pop Yıldızı, Liza ne yaparsa yapsın asla peşini bırakmayacaktır..
 Orjinal Adı:

Liza the Fox-Fairy

 Editörün Önerisi
Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler