Son Eklenen Kaliteli Filmlerden Haberdar Olmak İçin Bildirim Almayı Unutmayın İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın Her Gün 5 Adet Yeni Film ve 5 Alternatif İzleme Seçeneği İle Film Deposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor DepoPlayer Yeniliği İle 1080p Kalite ve Reklamsız İzleme Olanağı HER GÜN 20:00 - 22:00 ARASI EKLENEN SON 5 YENİ FİLM BİLDİRİMİ (Bildirimi Onaylayanlar İçin) Film Deposu Youtube'da [Güncel Filmlerden Haberdar Olmak İçin Burayı Tıklayın] Film Deposu Youtube'da [Güncel Filmlerden Haberdar Olmak İçin Burayı Tıklayın]
  Beğen
4
2
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Kara Düzen - Black Mass 2015 Türkçe Altyazılı izle 8.3 / 10 6 kullanıcı oyu.

Kara Düzen - Black Mass 2015 Türkçe Altyazılı izle

PUAN : 8.3
720P
Kara Düzen - Black Mass 2015 Türkçe Altyazılı izle
Altyazı
  • Süre: 122 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2015
  • Ülke: ABD
  • Gösterim: 20 Kasım 2015

 4680İZLENME

 3FAVORİ

 7.1İMDB

Boston adlı bir ABD eyaletinde kendi halinde takılan Whitey Bulger diğer adıyla Jimmy, kısa zaman sonra bu eyaletin en büyük uyuşturucu tüccarlarından biri oluverir. Bunun tek sebebi ise FBI ile kurduğu muhbirlik anlaşmasıdır. FBI'ın arkasından gidip en büyük rakiplerini alt edip Boston'un en büyük uyuşturucu tüccarlarından biri olacak olan Jimmy, asla ihaneti kabul etmez ve cezasını ölümle keser. Aylar sonrasında Jimmy ve ona yardım ve yataklık eden 2 FBI ajanı, yeni gelen bir savcı tarafından yok edilecek.. Başrollerinde Johnny Deep, Benedict Cumberbatch ve Dakota Johnson gibi isimlerin bulunduğu Black Mass filminin yönetmenlik ve senaristliğini ise Scott Cooper yapmış aynı zamanda Kara Düzen filmi 4 ödül ve 11 ödül adaylığına layık görülmüştür.
 Orjinal Adı:

Black Mass

 Editörün Önerisi
Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  kaptan_black 22 Temmuz 2016, Cuma
Kara Düzen (Black Mass) bir suç filmi, bu tür filmlerden de beklendiği üzere sürekli olarak testosteron salgılayan, sadakati ve ihaneti sorgulayan ve başkarakterine, tüm olumsuzluklarına rağmen, açıkça bir hayranlık besleyen bir yapım. Bu notalar filmi bir yere kadar Coppola’nın Baba serisi ya da Martin Scorsese’nin gangster filmleriyle benzeştiriyor ancak Bay Bulger’ın pek öyle özdeşleşilecek bir tarafı yok. Karakterin, mahallesine ve komşularına sahip çıkmanın ötesine geçtiğimiz anda başkalarının hayatına zerre saygı duymayan çıkarcı bir pislik olduğu ortada ama neden bilmiyorum Scott Cooper ve Johnny Depp ısrarla bu karakterden bir Vito Corleone çıkarmaya çalışıyorlar. Tüm o abartılı plastik makyaj ve gülünç jestler-mimikler sadece buna hizmet ediyor ve başka bir sürü detay yüzünden Kara Düzen, gangster filmi meraklısı bir yeni yetmenin acemice ve taklitçi işine dönüşüyor.

Black Mass sadece başrol oyuncusunun performansı üzerinden eleştirilebilecek bir yapım değil elbette… Oldukça özenli bir sanat yönetimine sahip… Açıkçası 3 bölümlük bir mini dizi olsa bayıla bayıla izlerdim ki filmin kurgusu sürekli olarak bir TV dizisi izlediğiniz hissine kapılmanıza yol açıyor. Bu kadar önemli bir suçlunun hayatını aktaran film, odağına aldığı karakter gibi soğuk bir seyirlik olmak için o kadar uğraşıyor ki bir süre sonra izlediğimiz şey, Bulger’ın “fatality”lerinden ibaret oluyor.
İMZA
İyi komşuluk, yalnız komşuya eziyet etmemek değil, komşunun eziyetlerine de katlanmak demektir.
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler