Türkiye'nin Canlı Destek Hizmeti Veren TEK Film Sitesi Son Eklenen Kaliteli Filmlerden Haberdar Olmak İçin Bildirim Almayı Unutmayın İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın Her Gün 5 Adet Yeni Film ve 5 Alternatif İzleme Seçeneği İle Film Deposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor DepoPlayer Yeniliği İle 1080p Kalite ve Reklamsız İzleme Olanağı HER GÜN 18:00 - 20:00 ARASI EKLENEN SON 5 YENİ FİLM BİLDİRİMİ (Bildirimi Onaylayanlar İçin)
  Beğen
13
1
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Johnny English 2003 720p HD Türkçe Dublaj İzle 5.9 / 10 1 kullanıcı oyu.

Johnny English 2003 720p HD Türkçe Dublaj İzle

PUAN : 5.9
720P
Johnny English 2003 720p HD Türkçe Dublaj İzle
Dublaj

 11157İZLENME

 0FAVORİ

 5.9İMDB

MI7 isimli özel bir teşkilatta çalışan ajan Johnny English, bir cenaze esnasında birlikte çalıştığı ajanların hepsi öldürüldüğünde önemli bir terfi alır. Görkemli bir serginin açılışının yapılacağı akşam Crown mücevherlerini korumakla görevlendirilen ajan English kraliyete ait olan bu mücevherleri canı pahasına korumak zorundadır. Ancak işler beklendiği gibi gitmez. Şimdi atılacağı zorlu mücadele ajanın görevine dair başka ayrıntıları da keşfedeceği ilginç bir deneyime dönüşecektir.

 Orjinal Adı:

Johnny English

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  ABDChipo 05 Haziran 2014, Perşembe
Gizli servisde ajancilik oynayan Rowan Atkinson’in komik maceralari.Filmin devam serisinde ‘’ Johnny English Reborn ‘’ HDfilmdeposun da bulabilirsiniz.Eglenceli komik komik komik.
Keyifli seyirler.
İMZA
ABD Omaha da yasiyor.
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler