Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN] Her Gün 20:00 - 22:00 Arası, Facebook ve Tarayıcı üzerinden Eklenen Son 5 Yeni Film Bildirimi (Sayfamızı beğenenler ve Bildirim Almayı Onaylayanlar Faydalanabilir) Sayfamızı Beğenmek için [Lütfen Burayı Tıklayın]
  Beğen
13
1
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Johnny English 2003 720p HD Türkçe Dublaj İzle 5.9 / 10 1 kullanıcı oyu.

Johnny English 2003 720p HD Türkçe Dublaj İzle

PUAN : 5.9
720P
Johnny English 2003 720p HD Türkçe Dublaj İzle
Dublaj

 12072İZLENME

 0FAVORİ

 5.9İMDB

MI7 isimli özel bir teşkilatta çalışan ajan Johnny English, bir cenaze esnasında birlikte çalıştığı ajanların hepsi öldürüldüğünde önemli bir terfi alır. Görkemli bir serginin açılışının yapılacağı akşam Crown mücevherlerini korumakla görevlendirilen ajan English kraliyete ait olan bu mücevherleri canı pahasına korumak zorundadır. Ancak işler beklendiği gibi gitmez. Şimdi atılacağı zorlu mücadele ajanın görevine dair başka ayrıntıları da keşfedeceği ilginç bir deneyime dönüşecektir.

 Orjinal Adı:

Johnny English

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Üye
  ABDChipo 04 Haziran 2014, Çarşamba
Gizli servisde ajancilik oynayan Rowan Atkinson’in komik maceralari.Filmin devam serisinde ‘’ Johnny English Reborn ‘’ HDfilmdeposun da bulabilirsiniz.Eglenceli komik komik komik.
Keyifli seyirler.
İMZA
ABD Omaha da yasiyor.
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler