Son Eklenen Kaliteli Filmlerden Haberdar Olmak İçin Bildirim Almayı Unutmayın İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapmayı Lütfen Unutmayın Her Gün 5 Adet Yeni Film ve 5 Alternatif İzleme Seçeneği İle Film Deposu Hızla Büyümeye Devam Ediyor DepoPlayer Yeniliği İle 1080p Kalite ve Reklamsız İzleme Olanağı HER GÜN 20:00 - 22:00 ARASI EKLENEN SON 5 YENİ FİLM BİLDİRİMİ (Bildirimi Onaylayanlar İçin) Film Deposu Youtube'da [Güncel Filmlerden Haberdar Olmak İçin Burayı Tıklayın] Film Deposu Youtube'da [Güncel Filmlerden Haberdar Olmak İçin Burayı Tıklayın]
  Beğen
0
0
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Gruplaşma - Hunting Flies 2016 Türkçe Dublaj izle 7.7 / 10 1 kullanıcı oyu.

Gruplaşma - Hunting Flies 2016 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 7.7
1080P
Gruplaşma - Hunting Flies 2016 Türkçe Dublaj izle
Dublaj
  • Süre: 106 Dk.
  • Vizyon Tarihi: 2016
  • Ülke: Kanada
  • Gösterim: 21 Nisan 2016

 1131İZLENME

 0FAVORİ

 7.5İMDB

Ghani adındaki katı kurallı bir öğretmen, okuldaki müdürüne işinden olmaması için adeta yalvarmıştır. Devletin yeni getirdiği kurala göre, yeni gelen her yönetim, okuldaki kadroyu istediği gibi değiştirip, işine son verme yetkisine sahip olmuştur. Bu durum sonrasında okulda etnik ayrım oluşurken Ghani'de öğrencileri de bu etnik ayrımcılığın farkına varmıştır. Görevlerine yeni atanan öğretmenler, derslere girmeden tüm gün boş takılarak vakit öldürürken, Ghani bu duruma bir çözüm getirecek ve bir uyum sağlamak için çabalayacaktır. 2015 yapımı dram türündeki Gruplaşma, IMDB'den 7.5/10 puan almıştır. Filmin yönetmenliğini Izer Aliu paylaşırken yapımın başrolünde ise Burhan Amiti bulunmuştur..
 Orjinal Adı:

Hunting Flies

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler