Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN] Her Gün 20:00 - 22:00 Arası, Facebook ve Tarayıcı üzerinden Eklenen Son 5 Yeni Film Bildirimi (Sayfamızı beğenenler ve Bildirim Almayı Onaylayanlar Faydalanabilir) Sayfamızı Beğenmek için [Lütfen Burayı Tıklayın]
  Beğen
57
21
- Tanıtımı Geç -
intro-film-izle
Ejder Topuu: Başlangıç 2009 720p HD Türkçe Dublaj İzle 6.4 / 10 28 kullanıcı oyu.

Ejder Topuu: Başlangıç 2009 720p HD Türkçe Dublaj İzle

PUAN : 6.4
720P
Ejder Topuu: Başlangıç 2009 720p HD Türkçe Dublaj İzle
Dublaj

 34918İZLENME

 1FAVORİ

 3.0İMDB

Ejder Topu: Başlangıç filminde, göze çok fazla hitap eden inanılmaz dövüş sahneleriyle dolu ve yabancı ülkelerde küçük-büyük hayran kitleleri yaratabilen "Dragonball" adlı çizgi filmden beyaz perdeye uyarlanan filmde Ejder Tanrısı nın dünyaya mirası olan 7 ejder topunu onları biraraya getiren kişiye istediği bir dileği gerçekleştirme şansı tanımaktadır. "Namek" adlı gezegende mutluluğu bulamayan "Piccolo" dünyayı ziyaret ederek bu gücün farkına varacaktır. Fakat onun bilmediği engel "Saiyan" adlı yokolmuş bir gezegenden henüz bebekken dünyaya gönderilen ve içinde bir Saiyan savaşçısı ruhu taşıyan "Goku"nun gücünü dünyadaki ustası "Master Roshi"nin de yardımıyla keşfetmesi olacaktır.

 Orjinal Adı:

Dragonball Evolution

Detay
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
melitosun 12 Mart 2015, Perşembe
ikisinezaman cıkar?
Avatar
Ziyaretçi
gdffffyh hoğlu 18 Haziran 2016, Cumartesi
asdasdasdd
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler