Film Deposu Şimdi de YouTube'da ! Her Gün Eklenen Son 5 Yeni Film'den Haberdar Olmak ve İzlemek İçin lütfen [BURAYI TIKLAYIN]
David Lynch: Yaşam Sanatı - David Lynch: The Art Life 2016 Türkçe Dublaj izle 8.2 / 10 2 kullanıcı oyu.

David Lynch: Yaşam Sanatı - David Lynch: The Art Life 2016 Türkçe Dublaj izle

PUAN : 8.2
1080P
David Lynch: Yaşam Sanatı - David Lynch: The Art Life 2016 Türkçe Dublaj izle
Dublaj

 2432İZLENME

 0FAVORİ

 7.2İMDB

1960'lı yıllarda heves duyduğu yönetmenliğe başlayan David Lynch, 70'li ve 80'li yıllarda yaptığı filmlerde dünya sinema tarihinde büyük bir çığır açmıştır. Yaptığı filmleriyle tüm dünyanın en tanınan yönetmenlerinden biri haline gelen David Lynch, 2000'li yıllarda Darkened Room, Mulholland Drive gibi filmler yaparak usta bir yönetmen olmuştur. Bu belgesel filminde, David Lynch'in çocukluğundan yönetmenlik kariyerine kadar uzanan özel hayatı konu ediliyor. 2016 yapımı David Lynch: Yaşam Sanatı, IMDB'den 7.2/10 puan almıştır. Belgesel filminin yönetmenliğini Jon Nguyen ve Rick Barnes ikilisi paylaşırken film 1 ödüle layık görülmüştür..
 Orjinal Adı:

David Lynch: The Art Life

 Editörün Önerisi
Detay
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
  Facebook Yorumları
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı , film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlere özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.

Ayın popüler üyelerine 1 Aylık VIP üyelik hizmeti sunulmaktadır. 
Benzer Filmler